/ CT120-12MM - 120MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE EACH
“CT10-8MM – 10MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE PER 10” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
2.64
ex. VAT
CT120-12MM - 120MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 120.0mm
Lug ring size: 12.0mm
Quantity: 1
Lug types
Copper lugs
Size
120MM
You may also need
Add to basket
CT10-8MM – 10MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE PER 10
CT10-6MM – 10MM COPPER LUG WITH 6MM HOLE PER 10
CT25-6MM – 25MM COPPER LUG WITH 6MM HOLE PER 10
2.41
IR1.5-4.3MM – 1.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
4.60