/ CT120-12MM - 120MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE EACH
“CT10-6MM – 10MM COPPER LUG WITH 6MM HOLE PER 10” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
2.64
ex. VAT
CT120-12MM - 120MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 120.0mm
Lug ring size: 12.0mm
Quantity: 1
Lug types
Copper lugs
Size
120MM
You may also need
Add to basket
CT16-8MM – 16MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE PER 10
CT25-10MM – 25MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
2.41
IR2.5-3.7MM – 2.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 3.7MM HOLE PER 100
4.60
CT25-12MM – 25MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10
2.41