/ CT120-8MM - 120MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE EACH
“IR1.5-4.3MM – 1.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
2.64
ex. VAT
CT120-8MM - 120MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 120.0mm
Lug ring size: 8.0mm
Size
120MM
You may also need
Add to basket
IR6-6.5MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
inc. VAT
6.32
IR6-4.3MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
6.32
IR2.5-6.5MM – 2.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
4.94
CT25-10MM – 25MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
2.41