/ CT150-10MM - 150MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE EACH
“CT25-6MM – 25MM COPPER LUG WITH 6MM HOLE PER 10” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
4.02
ex. VAT
CT150-10MM - 150MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 150.0mm
Lug ring size: 10.0mm
Quantity: 1
Lug types
Copper lugs
Size
150MM
You may also need
Add to basket
IR6-6.5MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
inc. VAT
6.32
IR2.5-3.7MM – 2.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 3.7MM HOLE PER 100
4.60
IR1.5-4.3MM – 1.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
4.60
IR6-4.3MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
6.32