/ CT150-12MM - 150MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE EACH
“CT16-6MM – 16MM COPPER LUG WITH 6MM HOLE PER 10” has been added to your basket.
Cable Lugs
ex. VAT
CT150-12MM - 150MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 150.0mm
Lug ring size: 12.0mm
Size
150MM
You may also need
Add to basket
CT10-10MM – 10MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
CT16-10MM – 16MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
IR2.5-6.5MM – 2.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
4.94
IR6-8.5MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 8.5MM HOLE PER 100
7.47