/ CT150-12MM - 150MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE EACH
“CT25-12MM – 25MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
4.02
ex. VAT
CT150-12MM - 150MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 150.0mm
Lug ring size: 12.0mm
Quantity: 1
Lug types
Copper lugs
Size
150MM
You may also need
Add to basket
IR2.5-6.5MM – 2.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
inc. VAT
4.94
CT16-10MM – 16MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
IR6-4.3MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
6.32
CT25-12MM – 25MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10
2.41