/ CT150-16MM - 150MM COPPER LUG WITH 16MM HOLE EACH
“IR2.5-6.5MM – 2.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100” has been added to your basket.
Cable Lugs
ex. VAT
CT150-16MM - 150MM COPPER LUG WITH 16MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 150.0mm
Lug ring size: 16.0mm
Size
150MM
You may also need
Add to basket
CT25-8MM – 25MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE PER 10
inc. VAT
2.41
IR1.5-4.3MM – 1.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
4.60
CT10-8MM – 10MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE PER 10
IR6-6.5MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
6.32