/ CT25-12MM - 25MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10
“CT25-8MM – 25MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE PER 10” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
2.41
ex. VAT
CT25-12MM - 25MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10 quantity
Additional information
Cable size: 25.0mm
Lug ring size: 12.0mm
Quantity: 10
Lug types
Copper lugs
Size
25MM
You may also need
Add to basket
CT10-10MM – 10MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
CT16-10MM – 16MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
CT16-12MM – 16MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10
IR6-6.5MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
6.32