/ CT50-10MM - 50MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
Cable Lugs
inc. VAT
6.00
ex. VAT
CT50-10MM - 50MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10 quantity
Additional information
Cable size: 50.0mm
Lug ring size: 10.0mm
Quantity: 10
Lug types
Copper lugs
Size
50MM
You may also need
Add to basket
CT10-8MM – 10MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE PER 10
IR1.5-4.3MM – 1.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
4.60
IR6-6.5MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
6.32
IR6-4.3MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
6.32