/ CT95-10MM - 95MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE EACH
“CT16-12MM – 16MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
2.07
ex. VAT
CT95-10MM - 95MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 95.0mm
Lug ring size: 10.0mm
Quantity: 1
Lug types
Copper lugs
Size
95MM
You may also need
Add to basket
CT25-8MM – 25MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE PER 10
inc. VAT
2.41
CT16-10MM – 16MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
IR1.5-4.3MM – 1.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
4.60
IR6-4.3MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
6.32