/ CT150-16MM - 150MM COPPER LUG WITH 16MM HOLE EACH
“CT10-8MM – 10MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE PER 10” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
4.02
ex. VAT
CT150-16MM - 150MM COPPER LUG WITH 16MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 150.0mm
Lug ring size: 16.0mm
Quantity: 1
Lug types
Copper lugs
Size
150MM
You may also need
Add to basket
CT25-8MM – 25MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE PER 10
inc. VAT
2.41
CT10-10MM – 10MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
IR1.5-6.5MM – 6.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
4.94
CT10-12MM – 10MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10