/ CT185-10MM - 185MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE EACH
“IR6-6.5MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
4.54
ex. VAT
CT185-10MM - 185MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 185.0mm
Lug ring size: 10.0mm
Quantity: 1
Lug types
Copper lugs
Size
185MM
You may also need
Add to basket
IR2.5-4.3MM – 2.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
inc. VAT
4.60
IR6-6.5MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
6.32
CT25-6MM – 25MM COPPER LUG WITH 6MM HOLE PER 10
2.41
CT25-12MM – 25MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10
2.41