/ CT185-10MM - 185MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE EACH
“CT10-8MM – 10MM COPPER LUG WITH 8MM HOLE PER 10” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
4.54
ex. VAT
CT185-10MM - 185MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 185.0mm
Lug ring size: 10.0mm
Size
185MM
You may also need
Add to basket
CT16-10MM – 16MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
CT10-12MM – 10MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10
IR2.5-6.5MM – 2.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
4.94
IR6-6.5MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
6.32