/ CT185-14MM - 185MM COPPER LUG WITH 14MM HOLE EACH
“IR1.5-4.3MM – 1.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
4.54
ex. VAT
CT185-14MM - 185MM COPPER LUG WITH 14MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 185.0mm
Lug ring size: 14.0mm
Quantity: 1
Lug types
Copper lugs
Size
185MM
You may also need
Add to basket
IR1.5-6.5MM – 6.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
inc. VAT
4.94
CT25-10MM – 25MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
2.41
CT16-10MM – 16MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
IR6-8.5MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 8.5MM HOLE PER 100
7.47