/ CT185-14MM - 185MM COPPER LUG WITH 14MM HOLE EACH
“IR1.5-5.3MM – 1.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 5.3MM HOLE PER 100” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
4.54
ex. VAT
CT185-14MM - 185MM COPPER LUG WITH 14MM HOLE EACH quantity
Additional information
Cable size: 185.0mm
Lug ring size: 14.0mm
Size
185MM
You may also need
Add to basket
CT16-6MM – 16MM COPPER LUG WITH 6MM HOLE PER 10
CT16-10MM – 16MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
IR1.5-4.3MM – 1.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100
4.60
IR1.5-3.7MM – 1.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 3.7MM HOLE PER 100
4.60