/ CT50-10MM - 50MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
“IR6-4.3MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 4.3MM HOLE PER 100” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
6.00
ex. VAT
CT50-10MM - 50MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10 quantity
Additional information
Cable size: 50.0mm
Lug ring size: 10.0mm
Quantity: 10
Lug types
Copper lugs
Size
50MM
You may also need
Add to basket
CT25-6MM – 25MM COPPER LUG WITH 6MM HOLE PER 10
inc. VAT
2.41
CT16-12MM – 16MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10
IR6-6.5MM – 6.0MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 6.5MM HOLE PER 100
6.32
CT25-12MM – 25MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10
2.41