/ CT50-10MM - 50MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10
“CT10-10MM – 10MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10” has been added to your basket.
Cable Lugs
inc. VAT
6.00
ex. VAT
CT50-10MM - 50MM COPPER LUG WITH 10MM HOLE PER 10 quantity
Additional information
Cable size: 50.0mm
Lug ring size: 10.0mm
Quantity: 10
Lug types
Copper lugs
Size
50MM
You may also need
Add to basket
CT16-12MM – 16MM COPPER LUG WITH 12MM HOLE PER 10
CT10-6MM – 10MM COPPER LUG WITH 6MM HOLE PER 10
CT16-6MM – 16MM COPPER LUG WITH 6MM HOLE PER 10
IR1.5-3.7MM – 1.5MM RED INSULATED CRIMP LUG WITH 3.7MM HOLE PER 100
4.60